- Cart is empty
Pricing Terms
Limit 2 per customer. Personal shoppers only. Trade not supplied. Available from Tuesday 5th May 2026 until midnight Monday 1st May 2026.
Logitech Keys 2 K380s Pebble Wireless Keyboard - Tonal Off White (920-011754)
Logitech Keys 2 K380s Pebble Wireless Keyboard - Tonal Off White (920-011754)
Clearance Item | Not available in all stores
Stocks are limited and not available in all stores. Purchase online or instore today to secure your product. Availability can change quickly – please contact your local store or use our Contact Us page for the most up‑to‑date information.
Type in style and get productive with the Logitech Keys 2 K380s Pebble Wireless Keyboard. Featuring quiet, low-profile keys, this device offers comfortable and efficient operations. It is also equipped with several shortcut keys and customisable F-row keys, giving you instant access to essential or frequently used commands. Furthermore, this keyboard showcases a slim minimalistic profile and is available in multiple colours to perfectly match your setup.
Key Features
1 Logitech Keys 2 K380s Pebble Wireless Keyboard in Tonal Off White only. Other colour options are sold separately.
2 Compatible with Windows 10, 11, or later macOS 11 or later, iPadOS 14 or later, iOS 14 or later, Android 9.0 or later, Chrome OS, Linus. Works with Chromebook.
3 Available on Windows and macOS.
4 Plastic content includes a minimum of 49% recycled plastic, excluding plastic in printed wiring assembly (PWA) and packaging.
5 Up to 50% more battery life. Battery life may vary based on user and computing conditions.
6 Logi Bolt USB Receiver is sold separately.
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Product Type | Keyboards |
| Model Number | 920-011754 |
| Colour | White |
| Layout | QWERTY |
|---|
| Battery Type | AAA Battery |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Battery Life | Up to 24 months |
| Wired / Wireless | Wireless |
|---|---|
| Wireless Range | Up to 10m |
| Connectivity Type | Bluetooth |
| Maximum Paired Devices | Up to 3 devices |
| USB Dongle Included | Yes |
|---|
| App Enabled | Yes |
|---|---|
| Compatible App | Logi Options+ App |
| Compatible Operating System | Windows 10, 11 or later, macOS 11 or later, iPadOS 14 or later, Android 9.0 or later, ChromeOS, Linux |
| Product Width | 12.4 cm |
|---|---|
| Product Depth | 1.6 cm |
| Product Height | 27.9 cm |
| Product Weight | 0.42 kg |
| Manufacturers | 12 Months |
|---|
We aim to dispatch orders within 2 days. Delivery costs are calculated based on your location and the size of your order. Furniture may take up to 8 weeks to deliver as most products are made specifically for your order. Some Customer Direct products are shipped from overseas and may take longer to arrive. Some goods may take longer to deliver if a product is currently not in stock. A staff member will contact you where this occurs.
If you feel your product has failed a Consumer Guarantee (as defined by New Zealand Consumer Law) then don't worry you can easily return it to your local Harvey Norman store. We'll even pay for the postage if you live in an area where there is no store. Our returns policy covers any purchased item ( conditions apply).
Buy online and pick up your order free from your local Harvey Norman store — ready in as little as 1 hour for in‑stock items.
We’ll send you a notification when your order is ready to collect.
Important information:
See our Click & Collect page for more information.
We deliver to homes and businesses anywhere in New Zealand.
For in‑stock items, delivery is typically 2–5 business days.
Extra delivery information:
A team member will update you if any delays apply to your order.
Limit 2 per customer. Personal shoppers only. Trade not supplied. Available from Tuesday 5th May 2026 until midnight Monday 1st May 2026.
© 2007-2026 Harvey Norman Stores (NZ) Pty Limited, Private Bag 94035
Manukau, Auckland 2241
All prices are inclusive of GST.
###_stock_availability_###
###_stock_availability_###
###_sla_### at ###_storename_###Delivery to ###_delivery_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
Delivery to ###_customer_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
###_click_and_collect_message_### ###_nearest_store_with_stock_message_###










