- Cart is empty
Pricing Terms
Limit 2 per customer. Personal shoppers only. Trade not supplied. Available from Wednesday 15th April 2026 until midnight Sunday 31st May 2026.
Logitech POP Icon Keys Wireless Keyboard with Customisable Action Keys - Rose (920-013085)
Logitech POP Icon Keys Wireless Keyboard with Customisable Action Keys - Rose (920-013085)
Clearance Item | Not available in all stores
Stocks are limited and not available in all stores. Purchase online or instore today to secure your product. Availability can change quickly – please contact your local store or use our Contact Us page for the most up‑to‑date information.
Striking style meets optimised efficiency in this Logitech POP Icon Keys Wireless Keyboard with Customisable Action Keys! Engineered to transform your workspace, this device boasts a unique, bold design with low-profile keys that ensure a comfortable typing experience. Additionally, its Customisable Action Keys let you quickly access your favourite entertainment apps and productivity tools with just a simple press.
Key Features
*Logitech POP Icon Keys Wireless Keyboard in Rose only. Other colour options are sold separately.
**Battery life may vary based on user and computing conditions.
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Product Type | Keyboards |
| Model Number | 920-013085 |
| Colour | Rose |
| Layout | QWERTY |
|---|---|
| Dedicated Multimedia Keys | Yes |
| Battery Type | AAA Battery |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Battery Indicator | Yes |
| Battery Life | Up to 36 months |
| Wired / Wireless | Wireless |
|---|---|
| Wireless Range | Up to 10m |
| Connectivity Type | Bluetooth |
| Bluetooth Version | v5.1 |
| Maximum Paired Devices | 3 |
| App Enabled | Yes |
|---|---|
| Compatible App | Logi Options+ App |
| Compatible Operating System | Windows, macOS, ChromeOS |
| Product Width | 32.1 cm |
|---|---|
| Product Depth | 3.5 cm |
| Product Height | 0.68 cm |
| Product Weight | 0.7 kg |
| Manufacturers | 12 Months |
|---|
We aim to dispatch orders within 2 days. Delivery costs are calculated based on your location and the size of your order. Furniture may take up to 8 weeks to deliver as most products are made specifically for your order. Some Customer Direct products are shipped from overseas and may take longer to arrive. Some goods may take longer to deliver if a product is currently not in stock. A staff member will contact you where this occurs.
If you feel your product has failed a Consumer Guarantee (as defined by New Zealand Consumer Law) then don't worry you can easily return it to your local Harvey Norman store. We'll even pay for the postage if you live in an area where there is no store. Our returns policy covers any purchased item ( conditions apply).
Buy online and pick up your order free from your local Harvey Norman store — ready in as little as 1 hour for in‑stock items.
We’ll send you a notification when your order is ready to collect.
Important information:
See our Click & Collect page for more information.
We deliver to homes and businesses anywhere in New Zealand.
For in‑stock items, delivery is typically 2–5 business days.
Extra delivery information:
A team member will update you if any delays apply to your order.
Limit 2 per customer. Personal shoppers only. Trade not supplied. Available from Wednesday 15th April 2026 until midnight Sunday 31st May 2026.
© 2007-2026 Harvey Norman Stores (NZ) Pty Limited, Private Bag 94035
Manukau, Auckland 2241
All prices are inclusive of GST.
###_stock_availability_###
###_stock_availability_###
###_sla_### at ###_storename_###Delivery to ###_delivery_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
Delivery to ###_customer_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
###_click_and_collect_message_### ###_nearest_store_with_stock_message_###









