- Cart is empty
Norton 360 Premium - 3 Devices 12 Months
Norton 360 Premium - 3 Devices 12 Months
Safeguard your data and devices using the Norton 360 Premium 3 Devices 12 Months. Providing reliable security for your digital world, this suite effectively safeguards your data against viruses, malware, spyware, and ransomware. It offers more innovative features like Secure VPN, 100GB PC Cloud Storage, Parental Controls, and Dark Web Monitoring.
Key Features
*A Credit card or PayPal is required for activation and use. See back of package for complete details.
| Brand | Norton |
|---|---|
| Product Type | Security Software |
| Model Number | 21395669 |
| Delivery Method | Card with Download Activation Code |
|---|---|
| Supported Operating Systems | Windows, MacOS |
| Supported Mobile Operating System | Android, iOS |
| Free Disk Space Required | 300MB |
| Number of Users Supported | 3 |
| License Length | 12 Months |
| Software Features |
|
| Product Width | 13 cm |
|---|---|
| Product Depth | 0.4 cm |
| Product Height | 19 cm |
| Manufacturers | 12 Months |
|---|
We aim to dispatch orders within 2 days. Delivery costs are calculated based on your location and the size of your order. Furniture may take up to 8 weeks to deliver as most products are made specifically for your order. Some Customer Direct products are shipped from overseas and may take longer to arrive. Some goods may take longer to deliver if a product is currently not in stock. A staff member will contact you where this occurs.
If you feel your product has failed a Consumer Guarantee (as defined by New Zealand Consumer Law) then don't worry you can easily return it to your local Harvey Norman store. We'll even pay for the postage if you live in an area where there is no store. Our returns policy covers any purchased item ( conditions apply).
Buy online and pick up your order free from your local Harvey Norman store — ready in as little as 1 hour for in‑stock items.
We’ll send you a notification when your order is ready to collect.
Important information:
See our Click & Collect page for more information.
We deliver to homes and businesses anywhere in New Zealand.
For in‑stock items, delivery is typically 2–5 business days.
Extra delivery information:
A team member will update you if any delays apply to your order.
© 2007-2026 Harvey Norman Stores (NZ) Pty Limited, Private Bag 94035
Manukau, Auckland 2241
All prices are inclusive of GST.
###_stock_availability_###
###_stock_availability_###
###_sla_### at ###_storename_###Delivery to ###_delivery_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
Delivery to ###_customer_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
###_click_and_collect_message_### ###_nearest_store_with_stock_message_###
