- Cart is empty
Xbox Series X/One - Call of Duty: Black Ops 6 (R16)
Xbox Series X/One - Call of Duty: Black Ops 6 (R16)
Uncover hidden truths and embark on a spy action-thriller in Call of Duty: Black Ops 6 for Xbox Series X/One! Set in the Gulf War where a hidden force has infiltrated the CIA, you'll partner with veteran Frank Woods and his rogue team to take down the real enemy in this heart-pounding campaign. Engineered with cutting-edge technologies, this game lets you experience smooth omni-movements and immersive gameplay that will take you right into the action. It also offers multiple modes, such as competitive multiplayer, a cinematic single-player campaign, and adrenaline-pumping Round-Based Zombies.
Key Features
*Note: Call of Duty: Black Ops 6 is rated R16 for cruelty and offensive language.
| Brand | Xbox |
|---|---|
| Product Type | Xbox Series X/One Games |
| Model Number | EP2-18298 |
| Platform | Xbox Series X/One |
|---|---|
| Delivery Method | Disc |
| Game Content Rating | R16 |
| Multiplayer Game | Yes |
| Product Width | 17 cm |
|---|---|
| Product Depth | 1.3 cm |
| Product Height | 13.5 cm |
| Product Weight | 0.08 kg |
| Manufacturers | 12 Months |
|---|
We aim to dispatch orders within 2 days. Delivery costs are calculated based on your location and the size of your order. Furniture may take up to 8 weeks to deliver as most products are made specifically for your order. Some Customer Direct products are shipped from overseas and may take longer to arrive. Some goods may take longer to deliver if a product is currently not in stock. A staff member will contact you where this occurs.
If you feel your product has failed a Consumer Guarantee (as defined by New Zealand Consumer Law) then don't worry you can easily return it to your local Harvey Norman store. We'll even pay for the postage if you live in an area where there is no store. Our returns policy covers any purchased item ( conditions apply).
Buy online and pick up your order free from your local Harvey Norman store — ready in as little as 1 hour for in‑stock items.
We’ll send you a notification when your order is ready to collect.
Important information:
See our Click & Collect page for more information.
We deliver to homes and businesses anywhere in New Zealand.
For in‑stock items, delivery is typically 2–5 business days.
Extra delivery information:
A team member will update you if any delays apply to your order.
© 2007-2026 Harvey Norman Stores (NZ) Pty Limited, Private Bag 94035
Manukau, Auckland 2241
All prices are inclusive of GST.
###_stock_availability_###
###_stock_availability_###
###_sla_### at ###_storename_###Delivery to ###_delivery_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
Delivery to ###_customer_address_###
###_delivery_cost_### * indicative only
###_delivery_message_###This product is not available for delivery.
###_click_and_collect_message_### ###_nearest_store_with_stock_message_###



















